Next Reality

Prodáváte nemovitost? Prodejte ji s NEXT REALITY a získejte peníze do svého klubu.

ČESKÁ FIRMA SE 17LETOU TRADICÍ

NEXT REALITY je společnost, kterou v roce 2006 založili Robert Hanzl a Roman Vlasák s cílem změnit realitu na nemovitostním trhu. Jejich přístup se zaměřuje na poctivé provádění realitního řemesla s důrazem na zájmy klientů a kvalitní péči o zaměstnance.

Společnost začínala s jednou kanceláří, avšak dnes disponuje silnou pobočkovou sítí po celé České republice, která funguje na základě franšízového partnerství. Během let se počet klientů, kteří s nimi prodali, pronajali, koupili nebo si pronajali nemovitost, vyšplhal na impozantních 110 tisíc. Tento úspěch je z velké části důsledkem kvalitního servisu, moderního call centra, vlastního právního oddělení a promyšleného marketingu.

Makléři společnosti NEXT REALITY jsou špičkoví profesionálové, kteří pečlivě dodržují podmínky zákona o realitním zprostředkování a zavazují se dodržovat etický kodex. Společnost podporuje své makléře jak v jejich profesním, tak osobním rozvoji prostřednictvím odborného vzdělávání a podpory jejich činnosti.

Jak to funguje?

psk jak to funguje

Nové šatny, dresy či sportovní vybavení? Údržba trávníku? Zájezd či oslava? Získejte peníze s PODPOŘ SVŮJ KLUB!

Prodáváte vy nebo někdo z vašich blízkých nemovitost?

Pokud máte na prodej nemovitost nebo víte o někom, kdo nemovitost prodává, zadejte svůj kontakt na těchto webových stránkách.

Zadáte kontaktní údaje

Důležitý je název vašeho týmu, aby měly peníze kam přijít…

Brzy se vám ozveme

Zavolá vám náš profesionální realitní makléř, domluví si s vámi schůzku.

Váš klub získá finanční podporu

Po úspěšně provedeném obchodě se posílá automaticky předem daná částka na účet vámi zvoleného klubu, který s těmito penězi může již nakládat dle svého uvážení.

Kontaktujte nás

Máte na prodej nemovitost nebo víte o někom, kdo nemovitost prodává?
Zanechte své kontaktní údaje a náš partner NEXT REALITY se Vám brzy ozve.